درباره شرکت صنایع فلزی زیباسازان البرز

گروه صنعتی ساختمانی زیباسازان در سال2003 توسط مهندس محسن لشکری تاسیس گردید ودر حال حاضر با بیش از 20 سال تجربه یکی از پیشگامان عرضه ساختمان سازی وتولید انواع سازه های فلزی می باشد.

این گروه افتخاراین رادارد که دراولین سایت پایلوت صنعتی سازی کشورکه توسط وزارت راه وشهرسازی سازماندهی شد نماینده سازندگان اسکلت فلزی پیچ ومهره کشور بوده وبا موفقیت کار ساخت ساز را به اتمام برساند. بعد از آن نیاز به یک کارخانه بزرگتر احساس شد وکارخانه ساخت سازه های فلزی پیچ ومهره با تجهیزات مدرن به مساحت10000 مترمربع وبا ظرفیت تولید20000تن انواع سازهای فلزی ساختمانی ، صنعتی وکشاورزی معادل 400000مترمربع فضا درسال، به نام صنایع فلزی زیباسازان البرزدرشهرک صنعتی مامونیه نزدیک به شهرتهران تاسیس شد وواحد تولید سازه های فلزی به عنوان یک شرکت مستقل فعالیت خود را اغازکرد ودر این مدت توانسته سازه های بیش از1400 واحد مسکونی و44 پروژدولتی وصدها پروژه های خصوصی را به اتمام برساند.

شرکت صنایع فلزی زیباسازان البرز با توجه به نیروهای مجرب ، ماشین الات مدرن ، دسترسی به مواد اولیه وانرژی ارزان تصمیم به راه اندازی شعبه ویا شرکتهای مستقل  درکشورهای المان ، ترکیه ، عمان ، امارات ، قطر وعراق گرفته که قطعات را بصورت پیش ساخته در کارخانه صنایع فلزی زیباسازان البرز ساخته شده وبه کشورهای ذکر شده صادر ودر آن کشورها مونتاژ ونصب گردد.

واحد بازرگانی داخلی وخارجی

واحد بازرگانی شرکت صنایع فلزی زیباسازان البرزهمراه باشرکتها وشعبات خود در المان ، ترکیه ،عمان ، امارات ، قطر وعراق اقدام به صادرات مصالح ساختمانی مانند انواع سازه های فلزی ، ساندویچ پانلهای سقفی ودیواری ، خانه های پیش ساخته ، آهن الات ساختمانی ، کانکسها ، نموده است وهمچنین  اقدام به واردات ماشین الات ساختمانی ، تریلی ، ماشین الات صنعتی از اتحادیه اروپا می نماید.

واحدهای اصلی شرکت

واحد مدیریت:که هدایت و سرپرستی کل مجموعه را به عهده دارد و شامل مدیریت تمامی بخش ها و پروزه ها،کارگاه ها و کارخانه است .مقر اصلی مدیریت واقع در دفتر مرکزی می باشد که به بخش های مدیریت پروژه ها، مدیریت فنی ، مدیریت کارخانه ، مدیریت مالی و اداری تقسیم می گردد و زیر نظر مستقیم مدیر عامل سرپرستی می گردد.

واحد دفتر فنی مرکزی:که مستقر در دفتر مرکزی می باشد و شامل بخش های ذیل است:

امور قراردادها:انجام کلیه امور قراردادها و مناقصات را به عهده دارد و توسط نرم افزارهای مخصوص مانند تدبیر تمامی گزارشها و مدارک مربوط به قراردادهای کارفرمایی و پیمانکاران جزء را تهیه می نماید.

بخش فنی و مهندسی: شامل امور مربوط به متره و برآورد پروژه ها،صورت وضعیت ها،تهیه نقشه های اولیه و فاز اجرایی ،دیتبل ها و بطور کلی حمایت کارگاه ها از لحاظ فنی و نظارت نهایی بر اجرا را به عهده دارد.عمده نرم افزارهای مورد استفاده در این واحد: safe، SAP ، ETABS ، Auto cad ،   Office ، تدبیر و... می باشد.

بخش برنامه ریزی و کنترل پروژه : این بخش نیز با استفاده از مهندسین مجرب و نیز نرم افزارهای مخصوص چون MSP و  Primavera وظیفه کنترل روند اجرایی پروژه های در دست اقدام را با توجه به منابع مالی و انسانی و ... به عهده دارد.

گزارش های این بخش تصمیمات خاص و مهم مدیریتی را به همراه خواهد داشت.

واحد اجرا:شامل قسمت های مختلف اجرایی و فنی مستقر در کارگاه ها و پروژه های در دست اجرای شرکت می باشد.تیم اجرا توسط مهندسین باتجربه و کارآمد اداره می گردد و تیم دفتر فنی کارگاهی پیوسته با دفتر مرکزی در ارتباط می باشد و کلیه امور اجرایی و نوع اجرا توسط واحد فنی کنترل می شود.

واحد کارخانه تولید اسکلت فلزی :شامل بخش های مختلفی چون بخش طراحی ، تولید ، بخش کنترل کیفیت (QC) و آزمایشگاه های مخصوص جوش می باشد که همکاری تنگاتنگ کلیه بخش های این واحد منجر به تولید محصول باکیفیت مطلوب و استانداردهای بین المللی نظیر: BS،  EN،  DIN ،  AWS ،  ASTM  میگردد.سپس بخش    نصب قرارداد که توسط مهندسین مجرب مسئولیت نصب اسکلت های تولید شده را ه عهده می گیرد.از نرم افزارهای تخصصی مورد استفاده میتوان به :Tekla ،  Xsteel  ، Autocad  ، SAP ،   ETABS و ... اشاره نمود.

واحد مالی ، اداری و پشتیبانی : که متشکل از بخش های زیر می باشد.

امور اداری ، امور مالی ، امور خرید و پشتیبانی و انبار که تمامی این بخش ها از طریق یک سیستم یکپارچه (اتوماسیون اداری و مالی) به هم متصل بوده و تمامی اسناد بصورت مکانیزه ثبت می گردد.

کلیه امور مالی شرکت به صورت غیر متمرکز عمل نموده و کلیه پروژه ها و کارخانه امور مالی مستقل از خود را دارند و در نهایت کلیه اطلاعات در سیستم مرکزی امور مالی جمع آوری میشود که این سیستم مربوط به شرکت همکاران سیستم میباشد و هریک از واحدها و پروژه ها حق دسترسی تعریف شده به امکانات این سیستم را دارند.

عوامل و نیروی انسانی

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

گروه صنایع فلزی زیباسازان البرز با بیش از 20 سال تجربه یکی از پیشگامان عرضه ساختمان سازی و تولید انواع مختلف اسکلت های فلزی می باشد.

آدرس: مامونیه-کیلومتر۸۰ اتوبان تهران-ساوه شهرک صنعتی مامونیه خیابان ششم پلاک ۴
آدرس کارخانه:زرندیه-شهرک صنعتی مامونیه خیابان شیشم پلاک ۴

تلفن ثابت:۰۸۶۴۵۲۵۳۵۵۲

همراه: ۰۹۱۲۷۱۷۲۸۱۶

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید